Webové stránky na klíč

Buďte vidět na webu a vydělejte!

Výběr vhodné domény pro Váš web

Pokud dosud nevlastníte doménu pro svůj web, rádi Vám s tímto krokem pomůžeme. Registrace domény a její pozdější nastavení je proces, který se dotýká technických znalostí. Volba správného tvaru a délky domény má naopak dopad na zapamatovatelnost, publikovatelnost a intuitivnost. 

Vytvoření unikátního grafického loga

Logo bude neoddělitelně spojeno s Vaším webem po celou dobu jeho existence. Logo reprezentuje nejenom váš web, ale zejména Vaše podnikání nebo Vás přímo. Správně navržené logo musí být nejenom designově zajímavé, musí být také zapamatovatelné a podvědomě působit na návštěvníka Vašich stránek tím správným způsobem. 

Návrh jedinečného designu každého webu

Na webových stránkách, které jsou esteticky zajímavé, tráví návštěvníci v průměru více času. Upoutat přívětivým vzhledem a jednoduchou strukturou je proto velmi důležité. Této etapě věnujeme velkou pozornost. Soustředíme se na to, jak webové stránky vypadají na displejích různých velikostí, tj. počínaje monitorem a konče mobilním telefonem.

Funkční prvky webových stránek

Díky funkčním prvkům si návštěvník Váš web užije naplno – projede si galerii obrázků, přidá příspěvek, kontaktuje Vás prostřednictvím formuláře, nebo Vás najde na mapě. Díky funkčním prvkům lze také měřit návštěvnost nebo přizpůsobit web sociálním sítím, které mohou odkazovat na stránky Vašeho webu a být dalším zdrojem neplacených návštěv.

Jak získat návštěvníky webu, nejlépe zadarmo

Aby Vaše webové stránky skutečně žily návštěvami, věnujeme velkou pozornost textům a SEO. Snažíme se, aby web, který nám pod rukama vzniká byl co nejlepší potravou pro vyhledávače jako je Seznam, Google, Bing, apod. Díky tomu Váš web časem získá až desítky návštěv za měsíc zadarmo. Uvažujete navíc o placené reklamě? Žádný problém!

Poskytneme Vám webhosting na 4smart.cz

Máme vlastní cloudové zázemí určené (nejen) k provozu webových stránek. Cena za tuto službu je pouhých 50 Kč měsíčně. Nic nebrání nasazení Vašeho webu na serverech 4smart.cz. Protože váš web od základu napíšeme, víme také přesně co na serveru potřebuje. Díky tomu máte jistotu, že webhosting splní všechny nároky Vašeho webu.

Cloud.4smart.cz
Cloud.4smart.cz
Studio.4smart.cz
Studio.4smart.cz
Wiki.4smart.cz
Wiki.4smart.cz
Close Menu